Lunas: Reklama - Sieťotlač - Digitálna tlač - Digitálna tlač
Meno

Heslo

 
Digitálna tlač

Maloformátová a veľkoformátová tlač
Digitálna tlač je určená na potlač rôznych materiálov: papier, samolepiace fólie, banner, textilné nažehlovačky, samolepiace tapety, plátno alebo mesh.

Pri tejto tlači používame digitálne tlačiarne ROLAND SP-540 VSROLAND SP-540i, ktoré nám umož?^ujú plnofarebnú tlač vo vysokom rozlíšení na všetky uvedené materiály. Tlač zabezpečujú originálne eco-solvent atramenty vyznačujúce sa svojou kvalitou, stálosťou tlače a farebnosti, mechanickou a chemickou odolnosťou, UV stálosťou v exteriéri a interiéri.

Predĺženie životnosti tlače je možné tekutou lamináciou alebo fóliou.
Veľkou výhodou digitálnej tlače je možnosť malonákladovej výroby pri cenovej dostupnosti ??" radi vyhovieme aj menším firmám so špecifickými požiadavkami.
Bannery a Billboardy
Výhodou banneru je výhodná cena (v porovnaní s tabuľou), ľahká manipulácia pri prevoze a inštalácii, odolnosť v exteriéry, opakované použitie.

Modernou a praktickou možnosťou je banner ??" Roll-up, ktorý je vhodným riešením pre Vaše prezentácie a reklamu. Výhodou Roll-up-u je ľahká manipulácia aj inštalácia.

PVC banner sa dá umiestniť do exteriéru na strednodobé a dlhodobé použitie. Najčastejšie sa používa na výstavách, kultúrnych akciách, stavbách, alebo na frekventovaných miestach, kde plní propagačnú funkciu billboardu.

Veľkosť PVC banneru nie je obmedzená, nad rozmer 1200 mm sa spája zváraním z viacerých kusov. Samozrejmosťou je konečné opracovanie banneru - zahnutie okrajov, kovové nitovanie, ktoré umož?^uje jeho upevnenie šponovacím lanom, prípadne spomínané zvarenie.

PVC Banner je určený na jednostrannú potlač.


Banner MESH - PVC materiál so sieťovanou štruktúrou a vysokou priepustnosťou vetra. Mesh je oproti klasickému banneru ľahší, ale cenovo porovnateľný. Je vhodný na miesta vo voľnom priestore, kde hrozí potrhanie klasického banneru narážajúcim vetrom. Mesh je tiež využívaný na reklamu zalievanú do ľadu. Materiál je tak isto zvárateľný.
Tabule a Nálepky
Vyrábame tabule podľa vašich požiadaviek. Pred vyhotovením vždy posielame návrhy na schválenie, a po tomto schválení tabule i nálepky začneme vyrábať. V ponuke máme tabule v rôznych hrúbkach, rôznej pevnosti a rôznych tvarov.

Tlačíme i plotrujeme z rôznych fólií. Medzi obľúbené patria farebné fólie, transparentné ale i blombovacie fólie.
Vlajky a Zástavy
Vlajky a zástavy sú tlačené na ľahký, prievzdušný materiál. Malé vlajky sú tlačené na banner a kraje sú spevnené prešivmi.

S vlajkami od nás sa môžete stretnúť na budovách škôl, obecných úradov, na mestských stĺpoch ale aj na rôznych, dokonca i svetových podujatiach ako napríklad Tour de France 2015.
Tlačoviny
Vďaka vysokokvalitnej tlači na strojoch EPSON a XEROX vám prinášame to najlepšie riešenie pre vaše pozvánky, novoročenky, pozdravy, priania, oznámenia, vizitky, poukážky, plagáty, letáky, katalógy a mnoho iného.
Obrazy
Sta?^te sa umelcom
Vaše fotky a obrázky vytlačíme na vysoko-kvalitné americké plátno. Je to najobľúbenejší spôsob práve pre svoju štruktúru, plastickosť, umeleckú hodnotu a najvyššiu foto top kvalitu. Foto na plátno je nenúteným a zárove?^ dizajnovým kúskom každého interiéru vytlačeným v eko top kvalite. Lacnejšia alternatíva tlačeného obrazum, je tlač obrazu na Banner.